602-395-916
kontakt@rainbowsiedlce.pl

Rainbow Siedlce

więcej informacji

O Rainbow

Najbardziej zaawansowany system czyszczący na świecie. Urządzenie wielofunkcyjne. Posiada najlepszej klasy materiały i technologię XXI wieku. Obudowa oraz wszystkie elementy sprzętu wykonane są z poliwęglanu, czyli bardzo odpornego kompozytu. Bezawaryjny i bezkonkurencyjny, ekologicznie czysty ekosystem. Sprzęt ten jest energooszczędny (875W), posiada innowacyjny system filtrująco-czyszczący, tak zwany hydro-systemem i opatentowaną przez firmę unikalną technologię. Posiada unikalny wodny system filtracyjny (wykorzystujący aerodynamikę i hydrodynamikę), który wagowo przechowuje 99,997% pyłów obecnych w pomieszczeniach. Natomiast resztę tych mikroskopijnych cząsteczek wychwytuje nasz firmowy, przeciwalergiczny, neutralizujący również zapachy - układ filtracyjny. Dzięki potężnemu dwubiegowemu silnikowi indukcyjnemu oraz dwuetapowemu układowi filtrująco-czyszczącemu, usuwa niemal 100% pyłów i innych zanieczyszczeń z powietrza, jak również z wszelkiego rodzaju najdelikatniejszych i trudno dostępnych elementów pomieszczenia.

System wykorzystuje najsilniejszy żywioł w przyrodzie – wodę, a opatentowany przez firmę mechaniczny separator, znajdujący się bezpośrednio nad lustrem wody i kręcący z potężną prędkością 25 tys. obrotów na minutę, działając jak turbina, siłą odśrodkową wtłacza (wdmuchuje) pod wodę wszystko to, co zbierane jest z powietrza oraz jakichkolwiek powierzchni. Służy do stuprocentowego filtrowania i utrzymania czystości powietrza w pomieszczeniach zamkniętych, jak również wyczyści wszystko co się w nich znajduję, bez typowych szmatek, mopów, piórek do kurzu, płynów, itp. Posiada niezbędne przystawki i elementy składowe niedostępne obecnie w innych urządzeniach tego typu na świecie.

Siedziba Główna Rexair
Troy, Michigan, Stany Zjednoczone

Potrafią w sposób stuprocentowo pewny i bezpyłowy pozbyć się, np. niemożliwego do usunięcia w żaden inny sposób martwego naskórka z materacy, łóżek, obić, pościeli, itp. Kompleksowo wyczyści każdy element pomieszczenia (kwiaty, elektronikę, meble, książki, abażury, zasłony, fugi, itp.). Głęboko wytrzepie, wyczesze oraz wypierze, jak również wypłucze i wysuszy dywany oraz różnego typu wykładziny czy wszelkie obicia tapicerskie bez wynoszenia z pomieszczenia i bez obawy uszkodzenia posadzki lub zabytkowych mebli (wystarczy 15 min, aby wszystko było suche). Korzystając zawsze z bieżącej, czystej wody urządzenie wyczyści wszelkiego rodzaju posadzki, które będą umyte, czyste, suche i bez smug. "Rainbow" bezproblemowo radzi sobie z każdego typu brudem (gruz, piach, szkło, metal, itp.), pochłaniając jednocześnie wszystkie niepożądane zapachy z pomieszczeń, np. zapachy z kuchni, zapachy produkcyjne, lakiery do paznokci, itp. Daje również możliwość inhalacji, aromatyzacji, oddając do naszego środowiska powietrze naturalnie czyste i idealnie uzdatnione do oddychania, tak jak po burzy, przy strumieniu górskim czy wodospadzie. Opatentowany przez firmę mechaniczny separator zamienia wodę w deszcz oddzielając kurz od powietrza, powietrze od wody, wodę od silnika i firmę od konkurencji.

chcesz wiedziec więcej?

Skontaktuj sie z nami

Telefon: 602-395-916
Telefon: 602-580-300

Plac 1000-Lecia 19
08-110 Siedlce
ul. Warszawska 91
05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Jatkowa 10A
21-500 Biała Podlaska
ul. Janowska 4
Dom Handlowy "Sawko"
21-500 Biała Podlaska

kontakt@rainbowsiedlce.pl